Ingrida Rukšnytė - Sukurienė

Įmonėje dirbu nuo 2016 metų su pertraukomis. Esu Smalininkų senjorų namų atstovė saugai ir sveikatai. Taip pat esu atsakinga už priimtų dirbti darbuotojų įdarbinimą ir įdarbinimo dokumentų tvarkymą, darbo laiko apskaitos vedimą, A1 pažymų užsakymą ir jų apskaitą, Esauga programą, archyvo tvarkymą. Norite dirbti mūsų įmonėje – galiu konsultuoti įdarbinimo ir darbo klausimais. Laisvalaikiu mėgstu gamtą, augalus, aktyvų judėjimą.

Odeta Štreimikienė

buhalterė. Įmonėje dirbu nuo 2019 m. vasario mėn. Esu atsakinga už darbuotojų darbo užmokesčio paskaičiavimą, informacijos suteikimą įvairiais darbo užmokesčio klausimais. Labai mėgstu gamtą, pasivaikščiojimus miške. Dievinu gyvūnus, ypač šunis. Mėgstu skaityti knygas. Esu linksma, mėgstu pajuokauti. Darbšti, atsakinga.

Giedrė Kapturauskė

Vokietijos veiklos padalinio vadovė. Esu atsakinga už padalinio veiklos kokybę, plėtrą, bendravimą su darbuotojais, klientais bei partneriais Vokietijoje. Prie Smalininkų senjorų namų šeimos prisijungiau 2016 metais. Džiaugiuosi šiuo spendimu, nes čia su vadovų ir kolegų pagalba turiu visas galimybes atsiskleisti, kurti, tobulėti ir visapusiškai augti. Man patinka bendravimas su žmonėmis, nauji iššūkiai, įvairių situacijų sprendimas, tad jaučiuosi esanti savo rogėse. Bendraujant su žmonėmis, man svarbus sąžiningumas, susikalbėjimas ir pagarba. Laisvalaikiu lankau jogos užsiėmimus, taip pat mėgstu leisti laiką gamtoje, pėsčiųjų žygius, važinėti dviračiais, skaityti tikrais faktais paremtas knygas bei filmus.

Vilma Bunikienė

Baigiau muzikos mokyklą, grojau fortepijonu, akordeonu, pučiamaisiais. 2012 metais įgijau aukštąjį išsilavinimą Kauno technologijų universitete, verslo administravimo - tarptautinių finansų specialybės bakalauro laipsnį. Visada buvau stropi, žingeidi mokinė ir studentė 🙂 Gyvenime esu meniškos sielos gamtos vaikas. Mėgstu sėti, sodinti, prižiūrėti ir puoselėti augalus. Išskirtinę silpnybę turiu veisliniams pomidorams ir arbūzams. Auginu retas veisles, nuo pirmo žalio lapelio iki rezultato. Mėgstu ilgus pasivaikščiojimus miškuose, patinka keliauti, pažinti ir atrasti. Man nėra nieko neįveikiamo. Esu labai savarankiška ir atsakinga asmenybė, nuolat priimu iššūkius ir juos įgyvendinu. Darbe vadovaujuosi principu, jog nuoširdus bendravimas visada leidžia pasiekti tinkamo rezultato. Visuomet ieškau sričių, kur dar galiu tobulėti, išmokti ko dar nemokėjau. Siekis ir motyvacija man – tai yra geriausia savo pačios versija.

Valda Beinarienė

Esu atsakingas, veiklus, savo darbą išmanantis ir empatiškas žmogus. Prie Smalininkų senjorų namų komandos prisijungiau 2019 metais, pačiame senjorų priežiūros Vokietijoje veiklos augimo įkarštyje. Įmonėje dirbu personalo vadybininke, tad savo darbu kasdien „prisiliečiu“ prie kiekvieno darbuotojo, rengiant su personalu susijusius dokumentus, darbo sutartis, komandiruotės įsakymus ir pan. Taip pat esu visada pasiruošusi atsakyti į kiekvieną darbuotojui kylantį klausimą, maloniai prisidedu prie įmonės iniciatyvų ir veiklų organizavimo. Dirbdama Smalininkų senjorų namuose labiausiai vertinu įmonėje puoselėjamas žmogiškas vertybes, tarpusavio pagarbą ir tobulėjimo galimybes. Taip pat vienas iš svarbiausių aspektų darbe – kolektyvas. Džiaugiuosi, kad žmonės, kurie supa mane darbe, man yra daugiau nei kolegos.

Andžela Petraitienė

Vyr. finansininkė. Įmonėje dirbu nuo 2023 m. gegužės mėn. Esu atsakinga už pilną įmonės buhalterinės apskaitos vedimą, finansinės, mokesčių apskaitos organizavimą, finansinės atskaitomybės sudarymą, mokestinių bei statistinių ataskaitų rengimą ir pateikimą (VMI, SODRA, Statistikos departamentas), debitorinių/kreditorinių skolų kontrolę, įmonės veiklos finansinę analizę, savalaikės ir tikslios buhalterinės apskaitos užtikrinimą, apskaitos procesų priežiūrą ir efektyvinimą. Dalyvauju bendruomeninėje veikloje, rašau ir administruoju paramos projektus nevyriausybinėms organizacijoms, prisidedu prie renginių organizavimo. Labai mėgstu keliauti, sportuoti. Esu darbšti, linksma ir sąžininga.

Kristina Jočienė

Užsienio plėtros vadybininkė. Esu baigusi Lietuvos Veterinarijos akademiją, turiu gyvulininkystės technologės bakalauro laipsnį. Daug metų dirbau slaugytojo padėjėja Vokietijoje ir Šveicarijoje, todėl turiu sukaupusi nemažai patirties slaugoje. Vadybininkės darbas man nauja sritis. Patirtis dar nėra didelė, bet labai stengiuosi mokytis ir tobulėti. Gyvenime esu paprasta moteris, dievinanti kates, augalus, sodo darbus.

img__0007_Layer-1.jpg
img__0003_Layer-5.jpg
img__0000_Layer-8.jpg
img__0002_Layer-6.jpg
img__0001_Layer-7.jpg

Profesionalus, licencijuotas ir patikrintas slaugytojas, kuriuo galite pasitikėti.

Atsiliepimai

Ką Jūs kalbate apie mus