VšĮ Smalininkų senjorų namai

teikia senjorų priežiūros paslaugą Lietuvoje ir Vokietijoje. Vokietijos senjorais pradėjome rūpintis 2011 metais. Per be galo įdomius, kupinus iššūkių ir „pirmų kartų” metus, sukaupėme įspūdingą patirties bagažą, sukūrėme patikimus ir tvirtus ryšius su savo didžiule darbščia ir atsakinga darbuotojų komanda, ištikimais parneriais bei klientais Vokietijoje. Šiandien drąsiai galime save vadinti šios srities profesionalais.

Dirbame komandiruočių principu – tai reiškia, kad darbuotojai Všį Smalininkų senjorų namai įdarbinami pilnu etatu ir komandiruojami į Vokietiją. Dirbantieji aprūpinami šimtaprocentinėmis socialinėmis garantijomis – pilnu darbo stažu, apmokamomis atostogomis, nedarbingumo išmokomis, A1 forma, ir kt.

Darbuotojai apgyvendinami šeimose, kuriose reikia prižiūrėti senyvo amžiaus asmenį (-is), kur atlieka labai svarbią užduotį – padeda žmogui gyventi savuose namuose, rūpinasi kliento kasdiene rutina – bendravimu, atliepimu į kliento poreikius, kurių dėl savo amžiaus ar sveikatos būklės jis negali atlikti pats. Pasivaikščiojimai gryname ore, kūno higienos palaikymas, valgio ruošimas, kasdieniai buities darbai, apipirkimas, vairavimas, ir pan. – tai dalis mūsų darbuotojų atliekamų funkcijų. Darbo pobūdis priklauso nuo kliento būklės, poreikių ir gyvenimo būdo. Darbo sąlygos aptariamos su kiekvienu darbuotoju iš anksto.

Norinčiuosius dirbti įdarbiname iš visos Lietuvos. Mums labai svarbus tarpusavio pasitikėjimas ir stipraus ryšio kūrimas, tad darbo sutartį pasirašyti visuomet kviečiame pas mus į biurą, adresu: Kranto g. 7-2, Jurbarkas. Tolesnis bendravimas daugiausiai vyksta nuotoliu.

Vidutinis darbuotojo atlyginimas kasmet kyla. 2024 metų sausio mėnesio duomenimis, vidutiniškai darbuotojas „į rankas” uždirba ~1790 eurų per mėnesį.

Kokie mūsų privalumai?

Didelį dėmesį skiriame emocinei darbuotojų sveikatai. Mūsų tikslas, jog darbuotojas darbo vietoje jaustųsi pilnavertis komandos narys, kuris klientams suteikia galimybę jaukiai ir apgaubtiems nuoširdaus rūpesčio gyventi savuose namuose. Mes visad laikomės nuostatos: „Jeigu darbuotojas darbo vietoje jaučiasi gerai ir užtikrintai, tuomet ir klientai jo darbu liks patenkinti”.

Ko tikimės iš darbuotojų?

Labiausiai vertiname žmonių nuoširdumą ir empatiją. Klientams be viso to labai svarbu vokiškai susikalbantis dirbantysis.

Plačiau apie mus ir mūsų veiklą, bei darbo pasiūlymus rasite mūsų Facebook profilyje, bei žemiau nurodytais kontaktais: